Oznámení o nové sociální službě v Raduni

Oznámení o nové sociální službě „Poradenství pro občany“.

Vážení občané,

Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. nabízí v rámci poskytování podpory a pomoci občanům, novou sociální službu „Poradenství pro občany“. Tato služba je realizována z Evropských sociálních fondů z programu MAS (místní akční skupina) Opavsko. Tento projekt byl zahájen 1. 1. 2018, s cílem podpory a pomoci občanům, kteří se nacházejí v nepříznivé sociální situaci, nebo potřebují radu a pomoc při řešení osobních záležitostí na úřadech, a jiných subjektech. Sociální služba se bude kromě poskytování individuálního poradenství také zaměřovat na poskytování poradenství formou přednášek a besed na konkrétní témata, která budou vycházet z potřeb a zájmu občanů. Sociální služby budou poskytovány bezplatně všem občanům obce, zejména pak rodinám s dětmi a seniorům. Po dohodě s Obecním úřadem bude poradenství probíhat v zasedací místnosti Obecního úřadu Raduň, každé 1. pondělí v měsíci, v době od 14:00 – 17:00 hodin k plné spokojenosti občanů.

6. 2. 2018 Zobrazit méně

DEN OBCE 25.06.2016