Výlety seniorů 2019-dotované MSK

Výlety seniorů 2019-dotované 1telefonické objednávky 774 765 550
email: vylety@educa24.cz

Vážení zájemci o projekt seniorského cestování,
v letošním roce zahajuje Moravskoslezský kraj dotované výlety za turistickými atrakcemi. V nabídce je široká škála poznávacích zájezdů do místních historických, technických a kulturních památek našeho kraje a také několik poznávacích zájezdů i do Olomouckého kraje.
Pro vás, kteří patříte do věkové kategorie 60+ a máte trvalé bydliště v MS kraji, je to ideální příležitost jak si za pár korun vyrazit na výlet. A nemusíte jet sami, ale můžete s sebou vzít i partu svých přátel.
Jednodenní výlety zahrnují služby průvodce, oběd, vstupné do navštívených míst, pojištění a dopravu. Každý výlet zahrnuje 3 cíle a má 3 nástupní místa v blízkosti senior pointu ve Vašem městě, které najdete rozepsány níže v tabulce. Účastník výletu platí pouze symbolický poplatek 200,- Kč, všechny další náklady akce jsou hrazeny Moravskoslezským krajem. Účastí na výletu se nezavazujete k odběru žádných dalších služeb či zboží, smyslem projektu je podpora turistických aktivit.

Účastníci: Pouze senioři s věkem nad 60 let s bydlištěm v Moravskoslezském kraji.Výlet zahrnuje:

• 1. Dopravu
  • 2. Stravování (oběd)
  • 3. Služby průvodce
  • 4. Vstupné
  • 5. Pojištění

Cena: 200 Kč / osoba

Organizátor: Educa24 agency s.r.o..
Kontakty: viz web stránkuTelefon pro objednávky: 774 765 550 (8:00 – 11:00; 13:00 – 15:00)
E-mailové objednávky: vylety@educa24.cz

Podmínky:
Do objednávky napište své jméno, datum narození a bydliště. Odesláním objednávky dáváte společnosti Educa24 agency s.r.o. souhlas se zpracováním vašich osobních údajů (viz GDPR) a souhlas s pořizováním fotografií s vaší osobou. Snímky poslouží jako dokumentace jednotlivých výletů pro MSK.
Pokud chcete jet jako skupina přátel, rezervujte si místa co nejdříve.
Kapacita výletů je omezená.
Každý účastník se může přihlásit POUZE na jeden z nabízených výletů.

NÁSTUPNÍ MÍSTO OPAVA - Rolnická 29 (Senior point)

Výlet č. Termín Cíl 1 Cíl 2 Cíl 3

46- 27. 6. Frenštát p. R. Kozlovice - Obecná škola Hukvaldy

47- 17. 7. Pustevny Rožnov p. R. Frenštát p. R.

48-8. 8. N. Jičín - expozice klobouků Studénka - muzeum Fulnek - Památník Komenského

49- 28. 8. Zámek Fryštát Chotěbuz - Archeopark Havířov - Kotulova dřevěnka

50- 11. 9. hrad Sovinec Jiříkov - Pradědova galerie Uhlířský vrch

51- 18. 9. Karlova Studánka Vrbno p. P. - sklárna Holčovice - Africké muzeum